ACİL ARA : 444 34 71
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

Ev ilaçlama nasıl yapılır?

ev-ilaçlama-nasıl-yapılır, ev-ilaçlama-ne-kadar, ev-ilaçlama-şirketleri

Evlerinizin hemen hemen her alanında gözle görülebilen ya da görülemeyen haşere, kemirgen ve böcek türleri hayatımızda sağlık sorunlarına yol açabilir. Örneğin; cilt hastalıkları, deri hastalıkları, solunum yolu hastalıkları, uyuz hastalığı…  Ev ilaçlama hizmeti sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun farkında olan insanlar düzenli olarak ev ilaçlama hizmetinden yararlanmaktadır.

Ev Böcekleri ile sorununuz mu var ? % 100 Garantili ev ilaçlama hizmetimiz için arayın.

Evlerimizi bizlerle paylaşan haşere türleri doğru yeri bulmak için sabırla her yeri karış karış araştırırlar ve ellerine geçen ilk fırsatta evlerimize girerler. Bizler için hijyen açısından zararlıdır. Bazı türler yazın çok olduğu gibi bazı türler kışın da varlıklarını sürdürebilirler. Ev böcekleri mevsimsel olarak değişkenlik göstermekle birlikte genellikle görülenler; hamam böcekleri, gümüşcün böceği, tahta kurusu, güve, pire, çıyan, akrep, karınca gibi camlılardır. Yaz aylarında görülen haşere türleri; pire, karınca, sinek ve hamam böceği türleridir.  Bu haşere türleri nemli ve sıcak alanlarda daha çok çoğalır ve daha hızlı bir şekilde yayılır.  Bu nedenle yaz aylarında ilaçlama hizmetleri daha sık yapılmaktadır.

Kış dönemlerinde ev ilaçlama nasıl yapılır ?

Kış döneminde görülen haşere türleri ise; ev faresi, tarla faresi, sıçan gibi kemirgen türlerinin yanında ,çıyan akrep,alman hamam böceği,kalorifer böceği gibi başlıca türlerdir. Hem sıcak hem de soğuk havalarda bulunan haşere türleri ise; tahtakurusu, akar gibi parazit beslenen canlıların yanında hama böcekleri,fareler,akrep çıyan gibi etçil beslenen böceklerdir. Bunlardan kurtulmak için evlere ilaçlama hizmeti şarttır. Haşere ve kemirgenler insan sağlığına neden olabileceği gibi, maddi zararlara da neden olabilir. Bu nedenle evdeki haşereleri kesintisiz yok etmek için kaliteli böcek ilaçları kullanan sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama şirketlerinden yardım almalısınız.

Ev ilaçlamasında bilinmesi gerekenler

Ev ilaçlamadan sonra temizlik nasıl yapılmalı?

Öncelikle böcek ilaçlama sonrası zehirlenme riskinin olmaması için  ilaçlama işlemi uygulanmadan önce evde açık olan gıdaların  üstü kapatılıp saklanması gereklidir. Haşere türüne göre kullanılan ilaçlara da bağlı olarak ev den çıkılmasını gerektirmeyen ve kesinlikle terk edilmesi gereken farklı ilaçlama türleri bulunmaktadır. Her türlü ilaçlamadan sonra astım veya alerjik astım gibi rahatsızlığı bulunan veya da bebek gibi canlıları ortamdan uzaklaştırmak faydalı olacaktır. İlaçlama süresi bittikten sonra ilk olarak evin camları açılıp havalandırılmalıdır, şayet evde durulursa risk oluşacağı için evde havalandırma esnasında kesinlikle ilaçlanan evden bir süre uzak durulması gerekir. Çünkü; nefes darlığı ya da astım hastası olan insanlar için sağlık sorunları oluşabilir. Ev temizleme aşamasına gelindiğinde ise dip köşe temizlik yapılmalıdır. Ev ilaçlama istanbul bu konuda kesinlikle titizlikle çalışılmaktadır.
SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp