ACİL ARA : 444 34 71
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

Ev ilaçlamasında bilinmesi gerekenler

ev-ilaçlama-ne-kadar, ev-ilaçlama-şirketleri

Ev ilaçlamasında bilinmesi gerekenler evilaclama.com ayrılığıyla burada. Böcek ve kemirgenlerin görüldüğü alanlardan olan evlerde yapılan böcek ilaçlama, sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşır. Haşerelerin insan sağlığına çok büyük zararları vardır. Bu zararlar ölümle bile sonuçlanabilmektedir. Böylece, başta hamam böceği, kanalizasyon sineği gibi giderlerde yaşayan canlılar, kan emerek beslenen pire, tahtakurusu gibi haşereler, evlerde çok sık görülmektedir. Bu doğrultuda ev ilaçlama işlemleri haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için çok sık yapıldığı gibi, bu canlılara karşı önlem almak amacıyla da yapılabilmektedir.

Yaşam alanlarınıza dahil olan haşerelerin yol açtığı maddi ve manevi zararlardan kurtulmanın en önemli yolu böcek ilaçlama yöntemini düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Haşereler yumurtlayarak çoğalır. Bir yumurtadan yüzlerce yavru çıkabiliyor. Bu nedenle hızlı çoğalırlar. Evleri bu zararlılardan temizlemek için mutlaka ev ilaçlaması yapılmalıdır. İlaçlama yöntemleri 3 farklı şekilde yapılır. Fare ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Kullanılan maddeler profesyonel kullanıma uygundur. Kokusuz ilaçlama da ise evden çıkmak zorunlu değildir; fakat tedbir amaçlı 1 saat evden çıkıp bir saat de camları açıp evi havalandırıp evimize girmek çok daha iyi bir yöntemdir. Çünkü kullanılan ilaçların insanlar üzerinde etkisi yoktur. Son olarak ilaçlama yöntemlerinden birisi de jel ilaçlamadır. Bu ilaçlama uygulamasın da evin terk edilmesini gerekmez. Ayrıca uygulama sonrası temizlikte gerekmemektedir.

Ev ilaçlama Konusunda Bilinmesi Gerekenler Nelerdir ?

  • İlaçlamadan haşere uzmanınızın belirttiği süre sonra ev temizlenebilir.
  • İlaçlamadan önce gıdalar iyi saklanmalı ve korunmalıdır.
  • Evde küçük çocuk varsa tedbiren haşere uzmanının belirttiği süre evi terk etmek faydalı olacaktır
  • Evcil hayvanlar ortam temizliği yapılana kadar ortamdan uzak tutulması veya temiz alanda tutulması emniyetli olacaktır.
  • Jel ilaçlama da temizlik yapmaya gerek yoktur. Uygulanan jel ilaçlamanın temizlenmesi ilaçlamanın etkisi azalacaktır.
  • İlaçlamadan sonra ev havalandırılımalı açık bırakılmalı.
  • Kokusuz ilaçlama da ise evden çıkmak zorunlu değildir.
  • Jel ilaçlamasında da evden çıkmak zorunlu değildir
  • Kan ile beslenen haşerelerin ilaçlama yapıldıktan sonra 4-7 gün arası takip edilmesi gerekmektedir.

Evimde Böcek Var Ne Yapmalıyım? 

Evinizde böcek, fare gördüyseniz hiç tedirgin olmanıza gerek yoktur. Ev ilaçlama profesyonelleri aracılığıyla bu haşerelerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı ve TSE Belgeli olarak evlerde ilaçlama hizmeti sunan ilk ve tek firmayız. Sizde üstün pest kontrol çözümlerimizden faydalanarak sağlığınızın ve paranızın boşa gitmesinin önüne geçebilirsiniz.

 

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp